У нас прем’єра!

У нас прем’єра!

Оновлено 16.05.2011

15 травня 2011 року відбулася перша прем’єра нашої студії – міні-вистава «Фанти». Протягом години, не промовивши жодного слова, студійці розповіли маленькі історії з життя людей, тварин та речей. В невеличкій залі зібралися наші найближчі друзі та шанувальники.

Історія створення вистави проста – за навчальний рік виникли етюди, які шкода було просто «здати» на показі. Тому об’єднавши їх однією сюжетною лінією, добравши музику та реквізит, продумавши образи, костюми та грим – ми отримали справжню, хоч і не велику за хронометражем, виставу.

Окрім того, що це був важливий крок для становлення студії та створення театру, це був неабиякий досвід для кожного з учасників цієї події. Адже деякі актори виходили на сцену вперше! Таким чином студійці DramaSchool підсумували знання та вміння, що отримали протягом навчального періоду.

Після вистави ми отримали багато відгуків. Більшість схвальних, але були і критичні. Це доводить, що ми дійсно змогли створити цікаву, живу подію, що когось змусила посміхнутися, когось замислитись.

Звичайно, усе це тільки початок. Студійці продовжуватимуть навчання акторській майстерності, а театр підготує серйозну, виважену виставу. Яку саме – дізнаєтесь згодом.

Курсы актерского мастерства в Киеве, театральная студия для взрослых