DramaSchool. Студія акторської майстерності та імпровізації

курс импровизации

Акторська імпровізація

Наші педагоги підготували особливий курс акторської імпровізації, що поєднує в собі класичний акторський тренінг та комплекс вправ та тренажів театру імпровізаці. В результаті ви отрисуєте значно ширші можливості для власного розвитку, ніж на звичайному акторському курсі. Вміння імпровізувати буде корисним як професійним акторам театру та кіно, так і тим, хто прагне розвитку для досягнення життєвих цілей та поліпшення взаємодії із оточуючим світом.

Курс акторської майстерності

Класичний акторський курс, що базується на засадах "системи Станіславського" та інших популярних акторських течій. Набуті знання допоможуть вам не тільки зіграти свою першу роль, але й почуватися впевненіше у повсякденному житті. Ми пропонуємо унікальний комплекс вправ, теоретичних знань та тілесно-орієнтованих праутик. Під час навчання ви матимете змогу брати участь у виступах та показах.

Техніка мови: голос та дикція

Усім нам так чи інакше доводиться виступати перед глядачем – на іспитах, співбесідах, презентаціях, зборах та безлічі інших схожих ситуацій. Для того, щоб володіти своїм голосом, мати чітку дикцію, позбутися страху аудиторії спробуйте себе на заняттях з основ сценічної мови. Ми приділяємо увагу не тількі сценічній мові, як засобу створення образу актором, але й риториці - тобто ораторській майстерності. Таким чином ви отримуєте навички, що потрібні не тільки для виконання ролей, але й для спілкування поза театральною сценою.

Сценічний рух та пластика

Один з головних інструментів акторської гри – це власне тіло актора. І саме тілу ми приділяємо найбільшу увагу на наших заняттях, бо вільне тіло - це вільний розум. Поки ви не звільнитесь фізично, ви не зможете у повній мірі проявити своїх артистичних здібностей. Зняття тілесних "зажимів" вивільнює ваш голос, ваші емоції, вашу творчу енергію. На заняттях із сценічної пластики використовуються прийоми та вправи з тілесно-орієнтованої та танцювально-рухової терапії. Хоча про пантоміму, гнучкість, "хвилі", пластичні образи ми теж не забуваємо.

Майстер-класи

Для найкращого засвоєння матеріалів, здобуття практичних навичок та розширення кругозору, Студія пропонує своїм учням участь у майстер-класах від хореографів, акторів, режисерів та викладачів інших шкіл. Історично-побутовий танець, бродвейський джаз, сценічний бій, грим, жонглювання, контактна імпровізація, фехтування - за вашим бажанням ви можете опанувати усі ці види мистецтв на додаткових заняттях та майстер-класах від Студії DramaSchool.

організація свят

Театр для Бізнесу: корпоративні заходи, тренінг та курси

Ми пропонуємо ряд цікавих послуг для корпоративних замовників. Майстер-класи з акторської майстерності, риторики, основи публічних виступів, а також театралізовані заходи, тематичні вечірки, корпоративні вистави та перформанси, учасниками яких стануть ваші співробітники.

Не має значення - де ви працюєте або навчаєтесь, театр може стати вашим новим хоббі, однією з яскравих сторінок вашого повсякденного життя.


Випон - скидки до 90% на лучшие заведения города.
bigmir)net TOP 100