Набір у групи


Акторська майстерність. Дорослі.
Велика гра. Курс акторської майстерності та імпровізації

Нова навчальна програма побудована на класичному акторському тренінгу та майстерності імпровізації. Ми узагальнили наш більш, ніж 7-річний досвід проведення акторських курсів, інтенсивів та майстер-класів, взяли до уваги виклики та потреби сучасності, та створили унікальну навчальну програму, що дозволяє не тільки ознайомитись з принципами акторської гри, але й сприяє глибинному розвитку вашої особистості. Ви самі створите і програєте безліч етюдів та історій, дозволите собі бути різним, пізнаєте свої сильні та слабкі сторони, "прокачаєте" харизму, та навчитесь органічно існувати у найнесподіваніших умовах. Особливих вимог для участі в навчанні немає, на перших етапах приймаємо всіх. Детальніше про програму навчання на сторінці "Курс "Велика гра" 
Також курс включає заняття із техніки мови. Ви значною мірою покращите свій голос, дикцію та засвоїте основи ораторської майстерності.
Умови вступу - реєстрація за посиланням https://goo.gl/Ko1hbQ та передоплата. 
Кількість людей у групі: до 20
Графік групи: вівторок 19.00 - 21.00, субота 16.00 - 18.00
Вартість навчання: 700 - 1000 грн.
Вартість пробного заняття: 200 грн
Група у FaceBook  


Акторська майстерність. Діти та підлітки. DramaKids
Старт навчання 12 вересня
Запрошуємо до театрального класу для дітей від 7 років та підлітків від 12 років. Навчання включає в себе основу акторської майстерності, техніки мови, сценічного руху. Учні, що мають здібності та бажання працювати, отримують можливість приєднатись до нашого театру і вийти на сцену разом із дорослими акторами. 
Протягом навчання студійці візьмуть участь в показах та виступах, що дозволить не тільки закріпити отримані навички, але й стане досвідом командної роботи. Під час репетицій та підготовки виступів, наші студенти вчаться комунікаціям з групою, приймають рішення та беруть відповідальність за їх виконання. Даний творчий досвід допоможе дитині проявити свої краші риси та пізнати себе.
Частиною навчальної програми є групові заняття з вокалу. За нашим досвідом, вокал сприяє покращенню мови - дикції, інтонації, диханню та кращому розкриттю творчого потенціалу. Учні, що займаються вокалом, мають кращі результати і з акторської майстерності. Зареєструйтесь на пробне заняття: goo.gl/UJPpTb
Тривалість курсу: вересень 2017 - квітень 2018. 
Кількість людей у групі: 8 - 12
Графік групи: вівторок, субота
Вартість навчання650 - 1000 грн
За грудень-січень вноситься оплата одразу за два місяці.
Вартість пробного заняття: безкоштовно 
Старт нової групи - 
Акторські інтенсиви ми проводимо періодично, коли у нас з"являються нові теми та програми розраховані на короткий термін навчання. Дані навчальні програми розрахована на тих, кому необхідно швидко підвищити свій рівень або за відносно невеликий термін часу освоїти максимум знань та навичок.
За цей час ви отримаєте теоретичні та практичні знання з акторської майстерності, техніки мови та пластики. Особлива увага приділяється зняттю психологічних блоків та тілесних "зажимів". Ви дізнаєтесь про себе багато цікавого та повірите у свої можливості.
Унікальність курсу в тому, що ви ознайомитесь із основними засадами "системи Станіславського". 
Курс буде корисний як початківцям, так і тим, хто уже має певний акторський досвід.

Тривалість курсу:
 
Кількість людей у групах: 10 - 16
Графік групи: 
Вартість навчанняОтже, з нами ви навчитесь наступному
- Акторська майстерність та імпровізація 
- Техніка мови - красивий голос, чітка дикція, володіння словом
- Сценічна пластика, розвиток тіла, тілесна виразність, фізична свобода

Протягом року проходять виступи учнів та відкриті уроки, що являється невід’ємною частиною якісного навчального процесу. 

Найкращі випускники студії мають змогу стати актором нашого театру, щоб зіграти свою першу велику роль на сцені Будинку офіцерів ЗСУ. В нашому репертуарі не тільки вистави сучасних драматургів та класиків, але й казкові вистави, концертні номери, монологи, скетчі, мініатюри.


Реєстрація в групи: 
info@dramaschool.com.ua

Для того, щоб зареєструватись, необхідно відправити листа на info@dramaschool.com.ua, вказати своє ім"я та прізвище, вік, контактний номер телефону та групу, яка вас цікавить. Оплата за навчання здійснюється на першому занятті.

Щоб отримувати свіжі новини та оновлення щодо навчання, рекомендуємо вам приєднатися до нас  у Фейсбуці 

Наша адреса:
вул. М. Грушевського, 10 
актерское мастерство киев
Курсы актерского мастерства, театральная студия, DramaSchool Киев