Акторська майстерність

Курс акторської майстерності та імпровізації в Київі

Про курс

Новий унікальний курс від DramaSchool. Ми поєднали класичний акторський тренаж з техніками акторської імпровізації. Тепер ви маєте можливість отримати значно ширший досвід взаємодії з партнером, вдосконалення акторського мислення, комунікативних навичок, здатності діяти у будь-яких обставинах - сценічних, життєвих, кастингових, репетиційних.

 

Програма побудована таким чином, що уже з першого заняття ви починаєте грати та створювати нові образи і ситуації. Спершу ви вчитесь бути собою у різних ситуаціях, робити вибір, швидко приймати рішення та діяти усвідомлюючи їх наслідки.

Велика кількість імпровізаційних етюдів під час навчання сприяє особистісному розвитку. З"вляється можливість прорацювати свої внутрішні страхи, блоки, заборони. Розвивається харизма і особиста привабливість, швидкість реакції, спонтанність, інтуїція, чутливість до себе та інших, здатність сприймати та обробляти інформацію, відчуття впевненості і свободи. Ви вчитесь бути собою і одночасно бути різним - з різними людьми, в різних ситуаціях. Починаєте краще відчувати інших людей. Від позиції "спостерігача" переходите в позицію дієвості. Із задоволенням берете на себе відповідальність за партнера, за імпровізацію, за своє життя.

Також курс включає заняття із техніки мови. Ви значною мірою покращите свій голос, дикцію та засвоїте основи ораторської майстерності.

 

Курс потрібен тим, хто:

1. Відчуває себе "закритим". Не знає що робити в тій чи іншій ситуації, не вірить в себе, нездатний почути свої справжні бажання

2.  Прагне вийти за власні рамки, досліджувати власні кордони, робити те, чого ніколи не робив

3. Бажає розвивати вміння триматися на сцені, бути незалежним від чужої думки і впливати на емоційний стан аудиторії

4. Мріє вийти на новий рівень відкритості, творчості, емоційності, підвищити тонус свого життя

5. Прагне вдосконалити акторські навички, збільшити кількість акторських інструменів та власний діапазон можливостей.

 

Методи роботи

Класичні акторські тренажі та спеціальні вправи для навичок імпровізації та спонтанності, робота над відчуттям свободи - внутрішньої, фізичної, голосової. Особлива увага приділятиметься тілу та фізичній свободі. Теоретична база та література для самостійного опрацювання. А також комфортний простір для самовираження, гумору, взаємодії, легкості та творчості.

 

Для кого

Для дорослих без вікових обмежень незалежно від роду діяльності, професії та досвіду. Для акторів.

Для тих, хто хотів би спробувати себе в якості актора театру імпровізації.

Для тих, хто любить театр, творчість і самовираження.

© 2019 Усі права захищено