Організація свят

Якщо вам потрібно організувати цікавий оригінальний захід з оптимальним бюджетом, ми охоче допоможемо в цьому. Замовляйте свято у професіоналів.
Нижче перераховані деякі з тих послуг, що ми можемо запропонувати вам. Але це далеко на все, на що ми здатні.

Корпоративні майстер-класи та тренінги
организация праздников
Наші викладачі з більш, ніж 5-річним досвідом проведення тренінгів та майстер-класів, запропонують вам програми з акторської майстерності, риторики та сценічної мови, хореографії та пластики. Наш майстер-клас може носити легкий розважальний характер і бути частиною вашого корпоративного свята або пікніка. Але цим наші можливості не обмежуються і ми можемо запропонувати серйозний навчальний курс або тренінг для вашого колективу або окремих співробітників. Наприклад, основи публічних виступів або побудова команди.


Тимбілдинг і квести
тимбилдинг и квест
Театр – мистецтво колективне. Тут, як ніде більше, існування та успіх вистави залежить від кожного учасника творчого процесу. Театрали, як ніхто інший розуміють важливість та значення спрацьованого колективу. Побудові команди, довірі одне одному, відповідальності та самовіддачі в театральному навчанні приділяють не менше уваги, ніж розвитку творчих здібностей майбутніх акторів. Саме тому ми можемо запропонувати безліч цікавих варіантів тимбілдингу та театралізованих сюжетних квестів для співробітників вашої компанії. Під час наших заходів, учасники зможуть проявити свої творчі, інтелектуальні та фізичні здібності.

Корпоративні вистави
корпоративные праздники
У вашому колективі є зірки. Ні, ми не маємо на увазі професійні здобутки ваших співробітників. Ми про зірок сцени. Можете переконатись в цьому, запропонувавши їм участь у корпоративній виставі. Корпоративна вистава – з репетиціями, роботою над ролями, підготовкою костюмів та декорацій – це ні з чим не зрівняне задоволення та дуже оригінальний спосіб проведення корпоративного свята. Наш сценарист напише оригінальний сценарій враховуючи особливості вашого колективу. А режисер розприділить ролі та проведе репетиції, в результаті яких ви побачите справжній театральний шедевр у виконанні вашого колективу. Ніщо так не об'єднує, як колективна творчість.

Творчий персонал для вашого заходу
организация корпоративных праздников
Наші викладачі та найкращі студенти проведуть ваш захід на найвищому професійному рівні. До ваших послуг – робота сценариста, хореографа, режисера, ведучих, аніматорів, гримера, театральні номери та виступи. Вас приємно здивує не тільки наш професіоналізм та підхід до роботи, але й ціни на наші послуги. Крім того, ми володіємо актуальною базою творчих колективів, з якими співпрацюємо, а іноді і працюємо на одній сцені.