Курс акторської імпровізації

Тривалість курсу 20 січня 7 квітня 2017 року.

Записатись: 097 447-55-23 або info@dramaschool.com.ua

Про курс
Запрошуємо усіх, кому цікаво розвинути навички імпровізації, вільно відчувати себе на сцені в різних обставинах, впевнено "відхилятися" від тексту сценарію, адаптуючись до непередбачуваних змін. Актори отримають ряд інструментів та засобів виразності, що значно розширить ваші можливості в роботі над роллю.
Але наш курс розрахований не тільки для акторів чи тих, хто мріє пов"язати своє життя зі сценою. Отриманий досвід знадобиться і в реальному житті. Адже незаплановані події часом викликають стрес, ступор, і ми не знаємо як реагувати, що сказати. Практикуючи імпровізацію руху, голосу, взаємодії з простором, предметами партнерами ми напрацьовуємо нові альтернативи реакції та взагалі - готовність до зустрічі з невідомим. До того ж багато хто з нас, незалежно від роду діяльності і професії, мріє почуватися більш вільно, розуміти та направляти свої емоції чи стати більш впевненим у своїх силах. Імпровізація - один з найкращих способів самовираження та саморозвитку.

Що ми будемо робити?
 - рухатись, відчувати власне тіло, його можливості та перспективи
 - звучати, слухати, чути
 - працювати з емоціями, їх вираженням та проживанням
 - створювати сюжети, етюди та образи. 
 - грати на сцені та отримувати задоволення

По завершенню курсу
Вечір імпровізації або перформанс, де ви зможете проявити усі отримані навички.

Методи роботи
Спеціальні акторські тренажі для навичок імпровізації та спонтанності, елементи контактної імпровізації, техніки плейбек-театру, робота над відчуттям свободи - внутрішньої, фізичної, голосової. А також комфортний простір для самовираження, гумору, взаємодії, легкості та творчості. 

Для кого
Для дорослих без вікових обмежень незалежно від роду діяльності, професії та досвіду. Для акторів - початківців та професіоналів. Для тих, хто хотів би спробувати себе в якості актора театру імпровізації або плейбек-театру.

Анна Горянська
Куратор курсу
Анна Горянська - режисер-постановник. Викладач акторської майстерності, сценічної мови, член Української асоціації танцювально-рухової терапії, терапевт. Авторка курсу акторської майстерності на основі класичної театральної школи та тілесно-орієнтованих практик.
Вирішення організаційних питань та запис на курс: 097 447-55-23, info@dramaschool.com.ua


Наталія Вайнілович
Тренер курсу
Наталія Вайнілович - акторка та ведуча Київського плейбек-театру "Отражение", авторка програм, тренінгів, семінарів з акторської імпровізації та особистісного розвитку через театр, засновниця Театру плейбеку та імпровізації "Фата Моргана", практик методик театру пригноблених в ГО "Театр для діалогу", організаторка Міжнародного театрального інклюзивного Фестивалю "АРТ-Плейбек. Разом"
Тривалість курсу: 12 занять по 3 години
Графік занять: щоп"ятниці, 19.00 - 22.00
Старт курсу: 20 січня - 7 квітня 2017 року
Вартість курсу: 600 грн/місяць (4 заняття) або 1500 грн за весь курс
Для студентів DramaSchool - 300 грн/місяць


Записатись на курс: 097 447-55-23 або info@dramaschool.com.ua
Приєднатись до події FaceBook або VK